• ساعت : ۱۱:۵۲
  • تاريخ :
     ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ 
  • کد خبر : ۲۱۰۰۰
نشست مشاوران سلامت دستگاه های اجرایی استان

نشست فصلی مشاوران سلامت دستگاه های اجرایی استان قزوین به میزبانی دبیرخانه شورای سیاستگذاری سلامت به ریاست مهندس محسن نوری، مسوول دبیرخانه شورای سیاستگذاری سلامت استان و با هدف بررسی اجرای مصوبات سلامت محور بین بخشی صبح روز سه شنبه 18 بهمن 1401 در سالن اجتماعات ستاد دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی قزوین برگزار شد.

در این نشست، گزارش وضعیت سموم و آلاینده ها در محصولات کشاورزی توسط نماینده حوزه معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی ارایه شد و میزان سموم در برخی محصولات کشاورزی نیازمند بازنگری اعلام شد.

هماهنگی و اجرای پروژه استاندارد سازی سموم کشاورزی که کیفیت سموم وارداتی را مورد بررسی قرار می دهد، موضوع دیگری بود که مشاوران سلامت دستگاه های اجرایی در خصوص ان بحث و تبادل نظر کردند.

پروژه ساماندهی وضعیت آلاینده ها در محصولات کشاورزی و توسعه عرضه محصولات گواهی شده، آخرین دستور جلسه ای بود که در این نشست برای هماهنگی و اجرای آن تصمیم گیری شد.

گفتنی است، مشاوران سلامت دستگاه های اجرایی با هدف تامین سلامت جامعه و هماهنگی بین بخشی در راستای طرح جامع سلامت استان قزوین بصورت فصلی نشست های خود را برگزار می کند.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    6.0.20.0
    V6.0.20.0